O Nás

Jsme dva mladí lidé, partneři, s cílem a snem, který se snažíme touto formou naplnit. Jako za každým velkým mužem stojí žena, tak za každým dobrým nápadem stojí dobří lidé. Nenechali jsme si tento článek napsat marketingovou agenturou, ani copyrighterem, tudíž je možné, že si na konci řeknete, že jsme jen obyčejní lidé, a to i jsme :)

Na stránce “O Nás” chceme popsat kdo jsme a proč vznikli Hajánci.cz.

Hajánek sice na trhu je, ale nepřipadalo nám, že by tuto nezbytnou hračku někdo pojal tak, jak si to představujeme. Ano, všude možně se dají koupit všerůzné varianty z divných materiálů, vyrobené v jiné zemi než v té naší. A protože jsme přesvědčeni, že naše švadleny v Česku umí ušít krásné věci, tak jsme se spojili s českou šicí dílnou. A to ne jen tak s nějakou. Naše kamarádka zastupuje chráněnou šicí dílnu 1. Valašské diakonické a byla to už od začátku jasná volba.

Sici dilna12 Sici dilna9

Slovo dalo slovo a začali jsme testovat látky, varianty, vylepšovat, vracet se k původním návrhům apod. Tento proces trval více jak půl roku. Ne, není to sice raketová technika, ale nechtěli jsme nic zanedbat. Například výběr nitě na sešití Hajánka trval skoro měsíc.

Abychom Vás jen nenudili a na Vaši tvář přinesli úsměv, tak přinášíme ty naše a snad Vás naladíme pozitivně.

IMG_1523

Na závěr bychom chtěli říci všem, kteří se rozhodnete zakoupit jakýkoliv produkt z naší stránky, že si Vaší podpory nesmírně vážíme a jsme za ni vděční.

Pokud byste se s námi potřebovali spojit za jakýmkoliv účelem - kladným i negativním, tak v sekci kontakty na nás najdete spojení a nebojte se zavolat, poslat SMS zprávu, e-mail anebo za námi přijet osobně.

Za tým Hajánci.cz Ivet&Luki